Re: Форт Грозный
stp, именно за падение? Или за оставление места дтп? Это важно. За падение оснований для лишения не вижу.
__________________
Спорто-туристо итальяно
Remember, this is an Italian bike with an Austrian motor, it isn't like the GSXR you use to own... - quote from Aprilia owners forum.
|